«Найкращий читач року» знову на старті

9 лют. 2018
І знову у мандри запрошують книги… В далекі часи, в дивовижні країни. Відкриються вам таємниці великі, Знайдете ви справді безцінні перлини.

Традиційним стало щорічне проведення Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач року», який відбувається у три етапи. У цікаві та пізнавальні мандри по книжковому морю вирушили учні 6 та 7 класів.

На початку лютого стартував перший етап, що проводиться на базі шкільних бібліотек міста. Бібліотечні фахівці центральної дитячої бібліотеки долучилися до його проведення, відвідавши  нашу школу та оголосили умови конкурсу. На переможців творчого змагання очікуватиме другий етап (міський), що буде проводитися у дитячій бібліотеці. Журі конкурсу на всіх його етапах враховуватиме кількість прочитаних учасниками книжок, зокрема, дитячої класики та сучасної української літератури,  начитаність та ерудованість конкурсантів. Доля ж головного призу змагання – поїздки до Львова на фестиваль дитячого читання «Книгоманія»  вирішуватиметься на обласному етапі в дитячій бібліотеці для дітей у місті Дніпрі. Дитячий форум, який започаткувала громадська організація «Форум видавців» у Львові, вже багато років поспіль залишається одним з найбільших фестивальних заходів в Україні для читаючих дітей. Тому й не дивно, що побувати на ньому мріють сотні книголюбів із усієї України. Тож бажаємо всім юним читачам шкільної бібліотеки натхненного читання, нових творчих знахідок – і нехай переможе сильніший!

Завідуюча шкільної бібліотеки

Карпенко Людмила Іванівна