Патріотичне виховання СЗШ6 (архів)

Оновлена сторінка знаходиться в розділі Виховна робота

Фото альбом патріот

В СЗШ №6  прийнято Програму патріотичного виховання, яка розрахована на 2014 – 2017 роки. На основі програми розроблено заходи патріотичного виховання. в 2014 – 2015 н.р. в школі проведено 3 акції «Діти України – воїнам АТО». Напередодні новорічних свят пройшла акція «Діти об’єднують Україну»: зібрано та відправлено в Словянську СЗШ №6 матеріальну допомогу та різдвяні подарунки, а січні в школі пройшла зустріч учнів Словянської та нашої школи

Заходи щодо реалізації Програми патріотичного виховання СЗШ №6 на 2014 - 2019 р.р.

План проведення місячника України "Діти єднають Україну" (22 січня – 6 березня)

План проведення тижня України "Україну знаємо, любимо, шануємо!"

Відзначенням Дня соборності України розпочався в СЗШ №6 місячник «Діти єднають Україну». В усіх класних колективах пройшли години спілкування, бібліотечні години про соборність України, її шлях до незалежності. Протягом місячника в шкільному Прес-центрі висвітлювались цікаві матеріали до державних свят, працювали книжкові виставки, а в класних колективах пройшли заходи: вшанування героїв Крутів, героїв АТО, героїв Небесної сотні, учасників бойових дій на територіях інших держав, про видатних українців, відзначення 83-ї річниці  створення Дніпропетровської області, Міжнародного дня рідної мови, Шевченківські дні.

На мітингах «Пам’ятай про Крути», «Герої не вмирають» згадували події під Крутами, а гості школи, воїни АТО, розповіли про сьогоднішніх патріотів, запалили свічки памяті. Перед старшокласниками виступив батько випускника школи Костріченко Олега, який  загинув в АТО, старшокласники вшановували героїв України хвилиною мовчання.

Не залишив байдужими старшокласників мітинг вшанування героїв Небесної сотні.

Протягом місячника класні колективи готовили виставку «З Україною в серці творимо дива»: батьки та діти презентували роботи в техніці квілт, квілинг, страсбукінг та інші. Виставка вражає різноманітністю техніки, художнім виконанням та змістовним наповненням -  любов’ю до України.

Всі класні колективи прийняли участь в конкурсах «Поетичне коло» ( на краще читання віршів про Україну, українську мову, віршів Т.Г.Шевченка та про Т. Шевченка).

Цікаво пройшли свято української мови, парад українських костюмів.

Старшокласники підготовили інформаційні бюлетені про багатство, мелодійність української мови.

Всі класи відзначали день народження Дніпропетровської області, а в шкільній бібліотеці проходила виставка робіт петриківського розпису, діти знайомились з історією с. Петриківки, історією розпису, видатними майстрами.

Школа співпрацює протягом останніх років з міською юнацькою бібліотекою, тому приймали участь старшокласники в заходах бібліотеки: до Дня Соборності, зустрічі з учасниками бойових дій на територіях інших держав, зустрічі з працівниками музею до83-ї річниці  створення Дніпропетровської області

Ще багато цікавих заходів пройшло в школі під час місячника.