Бібліотечні осередки листопад

16 лист. 2019
У відповідності до вимог НУШ в шкільній бібліотеці обладнано куточки для 1-х класів.

З метою кращої орієнтації першокласників  в виборі книг в бібліотеці виділено « Осередок читайлика».

А в художньо- творчому осередку можна учням підібрати розмальовки, посібники – як малювати тваринок, предмети, виготовляти різноманітні саморобки з паперу, природного матеріалу. Учні можуть познайомитися тут з журналами «Колекція ідей»,  «Веселые   идейки», « Веселый художник».

В  ігровому осередку на  дітей продовжених груп  чекають ігри з розвитку логічного мислення та пам’яті, ребуси, кросворди, настільні ігри, м’які іграшки, лего.

Є малесенький куточок відпочинку, де діти  можуть взяти книгу і переглянути її. В центрі новин є можливість переглянути нові надходження журналів, подарованих книг.