22 лют. 2021

Щоб пам'ятали нині й назавжди
Якого роду доньки і сини.
Красу своєї мови бережи,
Бо житиме вона - то житимемо й ми!

В рамках місячника патріотичного виховання, до Міжнародного дня рідної мови, в початковій школі проведено ряд заходів, направлених на популяризацію рідної мови. Оформлено книжкові виставки у бібліотеці, пройшли презентації новинок літератури, учні поповнили свої знання про трагічну  історію  виникнення свята Міжнародний день рідної мови, читали вірші про мову, складали сенкан про  рідну мову, збирали розсипане прислів'я, пояснювали його зміст,  та інше, а також прийняли участь у конкурсі   "Любіть рідну  мову", де показали гарні знання.