17 лист. 2021
"Безпека на дорозі - безпека життя".

Світлофор вогнем палає,
Він дітей застерігає,
Тож спинися враз, не йди,
Як не хочеш ти біди.

Під таким гаслом пройшли бібліотечні заходи в початкових класах нашого ліцею, приурочених до тижня безпеки дорожнього руху "Безпека  на дорозі - безпека життя".
Активну участь брали учні  першого, другого  класів в конкурсі загадок про правила ДР, та в грі "Світлофор". Оформлено виставку літератури на тему "Дорожні правила єдині, пам'ятати їх повинні", з якою познайомлено  третьокласників. Проведена вікторина" Чи знаєш ти обов' язки та права пішоходів?" для 4-х класів. Оформлено виставку дитячих малюнків, плакат з правилами поводження на дорозі "Перевір себе". Учням ще раз нагадано " Якщо будеш правила дорожні знати, не треба буде тебе рятувати". А ще відгадували цікаві ребуси з новенького лепбука, виконували вправи, розглядали таблиці з правил дорожнього руху.
       Бібліотекар Тиховська Л. І.