Вітаємо команду школи з ІІІ місцем в обласному турнірі "PRO бізнес"

23 лист. 2018
Завершився ІІІ обласний Турнір з основ підприємництва «PRO БІЗНЕС» для учнів середніх загальноосвітніх закладів в Університеті імені Альфреда

22 листопада 2018 р. в Університеті імені Альфреда Нобеля кафедрою підприємництва, торгівлі та біржової діяльності було проведено ІІІ обласний турнір з основ підприємництва «PRO БІЗНЕС» для учнів середніх загальноосвітніх закладів.

Метою турніру є популяризація і поглиблення знань щодо основ підприємництва, брендингу, асортименту товарів, маркування, реклами, правил бізнес-етикету, зокрема, поведінки, дотримання дрес-коду та спілкування, біржової торгівлі, а також формування навичок самостійної роботи над заданою проблематикою.

Програма турніру «PRO БІЗНЕС» включала чотири конкурсні завдання:

1. Творча презентація команди.
  2. Правила бізнес-етикету.
  3. Бліц-опитування.
  4. ТОП аукціонних продажів.

Третє місце зайняла команда «МІДАС» комунального закладу освіти «Середня загальноосвітня школа № 6 І-ІІІ ступенів» Новомосковської міської ради, яка була нагороджена дипломом ІІІ ступеня і сертифікатами на право 5% знижки в оплаті за перший рік навчанняу разі, якщо переможець вступає до Університету імені Альфреда Нобеляна спеціальність «Підприємництво, торгівля та біржова діяльності» і подарунками.

Детальніше на сайті Університету ім. А. Нобеля