Наш проект з e-Twinning Plus «Let's celebrate Christmas in Europe!»

25 груд. 2018
e-Twinning – це навчальна програма Європейської Комісії, започаткована в 2005 р. з метою розвитку співпраці європейських шкіл. Вчителі та учні, зареєстровані в мережі e-Twinning, отримують можливість реалізації спільних проектів з іншими європейськими школами.Даний проект розширює сферу освітніх можливостей для учнів та вчителів, підвищує мотивацію до навчання та ступінь відкритості до Європи.

Наш проект з e-Twinning Plus

«Let's celebrate Christmas in Europe!»

e-Twinning  це навчальна програма Європейської Комісії, започаткована в 2005 р. з метою розвитку співпраці європейських шкіл. Вчителі та учні, зареєстровані в мережі e-Twinning, отримують можливість реалізації спільних проектів з іншими європейськими школами.Даний проект розширює сферу освітніх можливостей для учнів та вчителів, підвищує мотивацію до навчання та ступінь відкритості до Європи.

Насьогодні e-Twinning та e-Twinning Plus це

{C}·         44 країни-учасниці

{C}·         192 305​ зареєстрованихшкіл

{C}·         581 617 вчителів-учасників

{C}·         75 408 проектів!

Цього року і наша школа залучилася до проекту «Let'scelebrateChristmasinEurope!». Діти 2 А та

2 Б виготовили та надіслали вітальні листівки учням з  України, Грузії, Республіки Молдова, Вірменії, Франції, Греції, Німеччини, Польщі, Румунії, Великої Британії, Туреччини, Іспанії. Натомість, ми отримали привітання і маленькі подаруночки від наших нових друзів.