«Всеукраїнський урок єдності»

6 жовт. 2023
Урок транслювався для учнів 5-11 класів на телеканалі «Суспільне. Культура» 06 жовтня о 12:00, а також на Youtube-каналі «Перший».

Національний проєкт з медіаграмотності «Фільтр» Міністерства культури та інформаційної політики України (далі – Фільтр) спільно з акціонерним товариством «Національна суспільна телерадіокомпанія України» підготували телевізійний урок «Всеукраїнський урок єдності» (далі – Урок), який присвячений темі протидії дезінформації та маніпуляціям.

Урок буде транслювався на телеканалі «Суспільне. Культура» 06 жовтня о 12:00, а також на Youtube-каналі «Перший».

Ця ініціатива має на меті підвищити рівень стійкості українців до пропаганди та вдосконалити навички критичного мислення. Трансляція Уроку триває 30 хвилин.

Учні 5-11 класів можуть переглянути відео

Наприкінці телевізійного уроку дітям буде запропоновано пройти невеличку тест-гру, яка складатиметься з 7 запитань. Для цього потрібно, щоб діти просканували QR-код на екрані та перейшли за посиланням.