Тиждень початкової школи (підсумки)

15 бер. 2024
Цікаво, весело та пізнавально з 4 по 8 березня 2024 року пройшов Тиждень початкової школи для молодших школярів в Ліцеї № 6 міста Новомосковська.

Тиждень проходив за планом, в рамках якого були проведені різноманітні заходи, які сприяли більш поглибленому засвоєнню учнями основного навчального матеріалу. Адже, головною і невід’ємною метою цих заходів є підвищення інтересу учнів до певного предмета, виявлення і розвиток їхніх творчих здібностей.

У проведенні заходу активну участь взяли молодші школярі 1 – 4 класів. Головна організаторська роль належала вчителям. Їх ентузіазм і творчий підхід допомогли зробити цей тиждень справжнім улюбленим святом як для дітей, так і для дорослих.

Робота тижня була спланована так, щоб заходи охоплювали різні сфери діяльності учителів та учнів, були цікавими та корисними, сприяли інтелектуальному та творчому розвитку дитини, створення в освітньому процесі атмосфери успіху, яка сприяє розвитку особистості дитини, розкриттю унікальних здібностей учнів, відчуття радості за свої досягнення, віри у власні сили, наполегливості у подоланні труднощів.

Учні початкових класів проявили себе і показали, що вони є розумними, творчими, артистичними, вихованими, кмітливими, цілеспрямованими.
        Протягом тижня кожен учитель доцільно і вдало  показував дітям, що він вірить у їхні сили, разом з ними радіє успіхові кожного.

Кожна дитина по-своєму неповторна. Скільки дітей – стільки здібностей. І в кожної свої мрії. Ми сподіваємося, що усі дитячі мрії здійсняться, таланти розквітатимуть, а дорослі, будуть їм у цьому допомагати. І в нашому ліцеї кожного року з’являтимуться нові талановиті зірочки, які сяятимуть ще яскравіше!