Пришкільний літній оздоровчий табір відпочинку «Сонцеграй»

15 черв. 2018
У такому дитячому таборі ваша дитина точно не занудьгує, а різноманітність заходів, пропонованих у ньому дозволить дітям обрати саме те заняття, яке їм до душі, причому в абсолютно ненав’язливій формі, де все це гармонійно поєднується з веселою і насиченою ігровою програмою, конкурсами та святами.

Традиції не змінюються!

Як завжди, на початку літа, учнів ЗЗСО № 6, гостинно зустрів пришкільний табір «Сонцеграй»!

Дитина - це перш за все творча особистість, яка потребує постійної реалізації своїх задумів і планів. На нашу думку, тільки правильно спланована, з урахуванням потреб дітей у самореалізації робота дитячого табору може дати можливість цікаво, весело та з користю для здоров'я провести час, позбавити вихованців нудьги та відкрити в собі нові таланти.

У нашому таборі було 9 загонів, які працювали під керівництвом творчих та креативних вчителів. Кожен загін розміщувався в окремому класному приміщенні, переобладнаному під ігрову кімнату. Затишок і комфорт у цих приміщеннях - це окрема гордість вихованців, бо створювалася безпосередньо за їх участю. Діти з великим бажанням працювали над іміджем свого загону. Ця робота сприяла мобілізації та згуртуванню, усвідомленню, що вони - члени однієї команди. Із першого дня в таборі розпочалися змагання між загонами.

Виховна робота у пришкільному оздоровчому таборі «Сонцеграй» формувалася в таких напрямах: спортивно-оздоровча, художньо-естетична, краєзнавча та гурткова робота. Спортивно-оздоровчий напрям роботи включає в себе різноманітні спортивні змагання (веселі старти, футбольний турнір, «Малюкбол», День бігуна, День туризму та ін.). А також регулярно відвідували басейн. За проведення цих заходів на належному рівні відповідали фізруки табору.

А щоб бути сильними та спритними , потрібно харчуватися корисно та смачно. Саме так і було завдяки працівникам шкільної їдальні. Які з любов’ю готували сніданки та обіди для наших діток.

Особливою популярністю користувався у вихованців художньоестетичний напрям роботи, бо саме заходи такої спрямованості сприяють розвитку обдарованості, дозволяють учням реалізувати свої творчі можливості, спробувати себе в різних ролях, проявити свій творчій потенціал.

Краєзнавчий напрям виховної роботи - це різноманітні екскурсії та подорожі стежинами рідного міста. В цьому році вихованці табору відвідали: Пожежну частину, Військомат, Дитячо-юнацьку бібліотеку, історико-краєзнавчий музей та ін..

Ваша дитина непосидюча і любить спорт?

Ми запрошуємо до нас, в наш табір «Сонцеграй»!

У такому дитячому таборі ваша дитина точно не занудьгує, а різноманітність заходів, пропонованих у ньому дозволить  дітям обрати саме те заняття, яке їм до душі, причому в абсолютно ненав’язливій формі, де  все це гармонійно поєднується з веселою і насиченою ігровою програмою, конкурсами та святами.

Методист Покуса А.П.

На фото – закриття пришкільного літнього дитячого табору відпочинку "Сонцеграй".