Всеукраїнський урок доброти.

4 жовт. 2018

Сьогодні, 4 жовтня 2018 року, в школі №6 пройшов Всеукраїнський урок доброти. Цей урок, присвячений Всесвітньому дню тварин, ініціює благодійна організація «БФ «Щаслива лапа». За результатами проведення відповідних уроків Національним Реєстром Рекордів України буде зафіксовано рекорд України – «Наймасовіший урок добра в закладах освіти, проведений впродовж дня».
Прийняли участь 11 класів початкової школи.
1-Б – Чубукіна О.В.,
2-Б – Балашова І.Л.,
2-В – Щека Н.М.,
2-Г – Сіроклин І.Г.,
3-А – Завізіон О.В.,
3-Б – Гергель Н.М.,
3-В – Зайченко Г.Ф.,
4-А – Гузь Н.В.,
4-Б – Юр’єва А.В.,
 4-В – Турінова С.М.,
4-Г – Яшна Т.І.
Уроки про гуманне та відповідальне ставлення до тварин пройшли на високому рівні.
Вчителями початкових класів були використані різноманітні інтерактивні методики з комп’ютерною підтримкою, які допомогли дітям засвоїти правила догляду за домашніми улюбленцями, правила безпечної поведінки при зустрічі з безпритульними тваринами.
Знайомились з різновидами домашніх улюбленців, породами собак, котів, які живуть у дітей дома.
Проводили мультивікторини, цікаві ігри, фізкультхвилинки, відгадували кросворди, загадки, створювали колаж про тварин, співали пісні.
Діти з задоволенням демонстрували своїх "маленьких друзів", розповідали про них, влаштовували фотосесію, ділилися досвідом по догляду за ними.
Такий урок, в серденько кожної дитини, додають ще одну краплинку доброти та любові, яку вони збережуть на багато років.