Дистанційне навчання

• Наш ліцей веде електронні журнали та електронні щоденники на платформі "Нові знання" (nz.ua), логін і пароль для входу на платформу кожен учень особисто отримує у класного керівника.

З метою забезпечення в закладі єдиних підходів до створення електронного освітнього середовища педагогічна рада схвалила використання конкретної корпоративної платформи Google Workspace  – розгорнута електронна освітня платформа в 2020 році відома тоді ще як G Suit For Education, з доступом до комунікаційних онлайн сервісів та інструментів Google Класу, Google Meet, інших різноманітних додатків Google, за допомогою яких організовується освітній процес змішаної форми та під час дистанційного навчання, а також для  вирішення управлінських питань (управління освітнім процесом та взаємодія між усіма суб’єктами освітнього процесу).

Ефективний зворотній зв’язок із учасниками освітнього процесу налаштований через систему сповіщень (приватний і груповий чат), приватних та колективних консультацій, здачі робіт, оцінювання робіт тощо в єдиній для закладу закритій системі.

До роботи на платформі Google Workspace залучені всі учасники освітнього процесу (учні, педагоги, допоміжний навчально-технічний персонал – секретар, бібліотекарі, медпрацівники). Створено віртуальні класи, об’єднання.

Готуємо пристрої та програмне забезпечення

Для використання цифрових інструментів Google треба підготувати:

1. обліковий запис Google (отримати в закладі логін і пароль доступу до корпоративного акаунта (G Suite for Education);

2. пристрій

Для використання

На комп'ютері

У мобільному пристрої

1. Відкрити сторінку налаштувань пристрою;
  2. Знайти розділ акаунти Google;
  3. Додати отриманий обліковий запис (вписати логін і пароль);
  4. Установити додаток Google Classroom (android/iphone);
  5. Відкрити додаток;
  6. Встановити додатки всіх цифрових інструментів, які будуть використовуватися окремо: Google Meet, Google Документи, Google Презентації,  GoogleТаблиці, Google Jamboard - мінімальний набір

Інструкція для учнів

2022/2023 н.р.

Сторінка Дистанційного навчання

В  умовах воєнного стану, безперервна тривалість навчальних занять при організації дистанційного навчання в синхронному форматі не повинна перевищувати для учнів:
1-2 класів – 2 навчальних занять по 30 хвилин або 3 – по 20 хвилин;
3-4 класів – 2 навчальних занять по 45 хвилин або 3 – по 30 хвилин, або 4 – по 20 хвилин;
5-6 класів – 2 навчальних занять по 45 хвилин або 3 – по 35 хвилин, або 4 – по 25 хвилин;
7-9 класів – 2 навчальних занять по 45 хвилин або 3 – по 40 хвилин, або 4 – по 30 хвилин, або 5 – по 25 хвилин;
10-11 класів – 3 навчальних занять по 45 хвилин або 4 – по 35 хвилин, або 5 – по 30 хвилин, або 6 – по 25 хвилин.
       У разі перевищення цієї кількості уроків за розкладом, їх проводити в асинхронному режимі.