1 лист. 2018

Місячник, присвячений В.О. Сухомлинському з нагоди 100-річчя від дня його народження.

З 1 по 31 жовтня в рамках Міжнародного місячника шкільних бібліотек у нашій бібліотеці пройшов місячник, присвячений видатному українському педагогу-гуманісту, вченому зі світовим ім’ям В.О. Сухомлинському з нагоди 100-річчя від дня його народження.
12 жовт. 2018

Урок справедливості для юних школярів

Завдяки підтримки Асоціації розвитку суддівського самоврядування України та сприяння Програми USAID "Нове правосуддя", яка допомагає розвитку і становленню судової реформи в Україні організована Всеукраїнська акція "Урок справедливості" для школярів 1-4 класів, в рамках якої 12 жовтня 2018 року в Новомосковській загальноосвітній школі I - III ступенів № 6 в 3-Б класі суддею Новомосковського міськрайонного суду Дніпропетровської області Березюк Вікторією Володимирівною був проведений урок справедливості.
4 жовт. 2018

Всеукраїнський урок доброти.

Цей урок, присвячений Всесвітньому дню тварин, ініціює благодійна організація «БФ «Щаслива лапа».
14 вер. 2018

Тиждень фізкультури та спорту

Тиждень фізкультури та спорту в школі №6 пройшов надзвичайно цікаво, весело й насичено. До участі в ньому залучались і шкільні бібліотекарі.
3 вер. 2018

Вітаємо з початком нового навчального року!

1 ВЕРЕСНЯ — День знань — особливе свято! Завжди яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою. Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі поздоровлення i кожне людське серце, хвилюючись відгукується на заклик першого дзвінка! У цей день від всієї душі хочеться побажати успіхів у навчальному процесі та щоб новий навчальний рік приносив тільки приємні враження!
15 черв. 2018

Пришкільний літній оздоровчий табір відпочинку «Сонцеграй»

У такому дитячому таборі ваша дитина точно не занудьгує, а різноманітність заходів, пропонованих у ньому дозволить дітям обрати саме те заняття, яке їм до душі, причому в абсолютно ненав’язливій формі, де все це гармонійно поєднується з веселою і насиченою ігровою програмою, конкурсами та святами.
14 черв. 2018

Пришкільний літній оздоровчий табір відпочинку «Сонцеграй»

День туризму в пришкільному літньому оздоровчому таборы відпочинку «Сонцеграй»
13 черв. 2018

Фестиваль пісні «Юні таланти тобі, Україно!»

Сьогодні у пришкільному літньому оздоровчому таборі відпочинку «Сонцеграй» відбувся Фестиваль пісні «Юні таланти тобі, Україно!».
5 черв. 2018

Пришкільний літній оздоровчий табір відпочинку «Сонцеграй».

Майбутні олімпійці. Фотоогляд спортивних подій.
5 черв. 2018

Пришкільний літній оздоровчий табір відпочинку «Сонцеграй».

Танцювальний конкурс "Стар Тинейджер 2018"