17 січ. 2019

Вітаємо переможців обласної олімпіади з історії

11 січня 2019 року в Дніпровській академії неперервної освіти урочисто пройшов ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської олімпіади з історії для учнів 8-11 класів.
15 січ. 2019

Вітаємо переможців та учасників обласного етапу олімпіади з української мови

10 січня 2019 року в КЗВО «Дніпровська академія неперервної освіти» проходив обласний етап Всеукраїнської олімпіади з української мови і літератури. ЇЇ учасниками стали 139 учнів області 8-11 класів середніх закладів освіти та ПТНЗ зі всіх районів, міст, ОТГ (за рейтингом – 146, не з’явилося 9 учнів через хворобу).
14 січ. 2019

Вітаємо переможців зимових ігор "Що? Де? Коли?"

10 січня відбулася 21 звітна гра Що? Де? Коли? Інтелектуальна гра об'єднала 20 шкіл міста і району
25 груд. 2018

Наш проект з e-Twinning Plus «Let's celebrate Christmas in Europe!»

e-Twinning – це навчальна програма Європейської Комісії, започаткована в 2005 р. з метою розвитку співпраці європейських шкіл. Вчителі та учні, зареєстровані в мережі e-Twinning, отримують можливість реалізації спільних проектів з іншими європейськими школами.Даний проект розширює сферу освітніх можливостей для учнів та вчителів, підвищує мотивацію до навчання та ступінь відкритості до Європи.
11 груд. 2018

Поети дітям

«Як білих журавлів, як первоцвіт ранковий, Як як старовинний спів – плекайте рідне слово», під таким гаслом проведено виховні години до дня Писемності та рідної мови в 2-х класах (вчителі Щека Н. М., Балашова І. Л., Тронник Г. І., бібліотекар Тиховська Л. І.).
23 лист. 2018

Вітаємо команду школи з ІІІ місцем в обласному турнірі "PRO бізнес"

Завершився ІІІ обласний Турнір з основ підприємництва «PRO БІЗНЕС» для учнів середніх загальноосвітніх закладів в Університеті імені Альфреда
20 лист. 2018

Урок – гра «Рідне місто пізнаємо, історію бережемо».

До Дня міста діти 4 – Г класу СЗШ № 6 готуються заздалегідь: пишуть твори, малюють, читають, дізнаються нове, створюють презентації про рідний край.
16 лист. 2018

Юні літератори ЗСЗО №6

Щорічно учні нашої школи стають переможцями міського та обласного етапів конкурсу «Собори наших душ».
9 лист. 2018

День Писемності та рідної мови

9 листопада відзначалась важлива подія в житті України, день Писемності та рідної мови, а ще стартував черговий Міжнародний мовознавчий конкурс ім. П. Яцика.
1 лист. 2018

Вітаємо з перемогою команду "Що? Де? Коли?"

31 жовтня 2018 в ПК "Металург" відбувся міський турнір "Що? Де? Коли?"